How to Wear Flare Jeans?

7.9.17They are not out of fashion and I think they are really cooool. I do love skinny jeans, but flared jeans are so much more comfortable.

We do not want to look like hippie every time we wear them. Am I right? We used to wear these jeans with (mostly) bad shoes and accessories. And honestly? It's not that difficult because every jeans are versatile. 
So I am giving you 5 different ideas how to wear flare jeans.

Check out these outfit ideas!


  PL

Nie wyszły z mody i uważam, że są na prawdę (pozwolę sobie użyć modnego makaronizmu) cool. Uwielbiam rurki, ale dzwony są o wiele bardziej wygodne.

Nie chcemy wyglądać jak hipiski, za każdym razem gdy je zakładamy. Mam rację? Zwykłyśmy zakładać te spodnie z (w większości) nieodpowiednim obuwiem oraz akcesoriami. Szczerze? To nie jest takie trudne, ponieważ każdy jeans jest uniwersalny.
Daję Wam więc 5 różnych pomysłów na to, jak nosić takie spodnie. 

Sprawdźcie już teraz! You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ostatni zestaw widziałabym na bazie stylizacji z tym https://zoio.pl/obuwie/kalosze . Sam pomysł na dzwony jest genialny. Plus dla Ciebie za podjecie się tematu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo to ciekawe! :) Ja jednak unikałabym w tym wypadku kaloszy, nieładnie układałyby się pod spodniami w ruchu.

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że do dzwonów o wiele lepszą opcją byłoby założenie botków, bądź szpilek a także obuwia na słupku.Coś takiego jak: https://sosimply.pl/buty/buty-kozaki-botki-sneakersy. Co o tym sądzisz? Ja sama dawno zapomniałam o dzwonach, ale może wrócą do moich łask! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie wygląda to dobrze, ale trochę zbyt prosto i pospolicie (mając wciąż na uwadze, że ktoś takie spodnie ubiera) stąd takie propozycje. :D

   Usuń

POLECANY POST

Jak kupować w SECOND - HAND'ACH?

Second - handy, lumpeksy, ciucholandy - ile razy znalazłam tam coś idealnego dla siebie? Cóż... Większość rzeczy kupiłam tam. Ba! W...