Wprowadzenie - Dlaczego blog i skąd pomysł?

14.4.17Każdego dnia staram się, a właściwie za dużo nie muszę, obudzić w sobie dziecięcy zapał. Wierzę, że to on wraz z wytrwałością pomaga osiągać nasze cele. Podążając za tą myślą, postanowiłam stworzyć miejsce dla siebie i się nim dzielić. Już nie będę tylko suszyć zębów (czyt. uśmiechać się) do innych i przybijać piąteczki! Kawałek tego i więcej znajdziecie właśnie tutaj.


Tematyka bloga będzie opierać się na moich zainteresowaniach w dziedzinie sztuki, które obracają się głównie wokół mody i muzyki, oraz inspiracjach. Z czasem znajdą się tu też efekty moich prac. Nie zdradzę Wam szczegółów, bądźcie cierpliwi! 
Osoby, które mnie znają, mogą już się domyślać co będzie na The Wilma's Tunes (pewnie w większości będą to trafne podejrzenia).


Jest to miejsce dla każdego, kto podziela moje zainteresowania (lub lubi mnie trochę bardziej i jest ciekawy co aktualnie porabiam w życiu).

Każdy kolejny blogowy artykuł popełnię z uśmiechem na twarzy oraz myślą "I am not looking for a place in this world, I am creating my own." Mam nadzieję, że zarażę i Ciebie tą myślą oraz że mimowolnie, z czasem uśmiechniesz się przeglądając tę stronę.

You Might Also Like

0 komentarze

POLECANY POST

Jak kupować w SECOND - HAND'ACH?

Second - handy, lumpeksy, ciucholandy - ile razy znalazłam tam coś idealnego dla siebie? Cóż... Większość rzeczy kupiłam tam. Ba! W...